• تاریخ: ۱۴۰۳-۰۳-۱۵
  • شناسه خبر: 38329

اجباری برای خرید لباس جدید برای دانش آموزان وجود ندارد 

اجباری در خصوص خرید لباس جدید برای دانش آموزان وجود ندارد. هر لباسی که دانش آموز دارد تا آخر دوره اگر سالم باشد همان را بپوشد و اصراری بر تعویض لباس مدراس در هرسال نداریم .

علی اسماعیلی، مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان، در گفت و گو با خبرنگار «پایگاه خبری-تحلیلی پیام ملّت» در خصوص دریافت هزینه از خانواده ها  در مدارس گفت: اگردریافت هزینه نامتعارف باشد مدیرمدرسه عزل خواهد شد، ضمن اینکه امسال فقط پول کتب و بیمه دریافت خواهد شد و  دریافت هزینه های دیگر اجباری  نیست.

اسماعیلی با تاکید براینکه  از ۱۲۰۰ مدرسه  در استان مواردی که دچار تخلف باشند هم وجود دارد گفت: درصورت احراز تخلف برخورد خواهد شد و این موضوع  تمام مدارس استان را شامل نمی شود.

اسماعیلی با بیان اینکه اجباری در خصوص خرید لباس جدید برای دانش آموزان وجود ندارد  تاکید کرد: هر لباسی که دانش آموز دارد تا آخر دوره اگر سالم باشد همان را بپوشد و اصراری بر تعویض لباس مدراس در هرسال نداریم .

مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان افزود: اگر خانواده ای خودش لباس می خواهد می تواند بخرد. دانش آموزی که جدیدا ً وارد مدرسه  می شود لباس تهیه می کند، بقیه دانش دانش آموزان همان لباسی از سال قبل دارند را می توانند بپوشند.

وی در مورد زمان آغاز مدارس نیز گفت: اینکه  تقویم اجرایی مدارس چه زمانی باشد تابعی از تصمیم شورای عالی آموزش  و پروررش در شورای عالی انقلاب فرهنگی است و هنوز مصوبه ای به ما ابلاغ نشده است. بنا بر تصمیم قبلی است مگر اینکه دستور جدیدی  برسد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست