• تاریخ: ۱۴۰۳-۰۴-۱۴
  • شناسه خبر: 38834

اجرای چهار طرح آب و فاضلاب در پروژ های مسکن ملی زنجان

چهار طرح آبرسانی و جمع آوری فاضلاب در پروژه های نهضت ملی مسکن شهر زنجان با اعتباری بالغ بر ۱,۴۸۰ میلیارد ریال جهت تأمین زیرساخت‌های آبرسانی و جمع آوری بهداشتی فاضلاب اجرا می‌شود.

به گزارش« پایگاه خبری-تحلیلی پیام ملّت» علی محمد نادرخانی، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: چهار طرح آبرسانی و جمع آوری فاضلاب در پروژه های مساکن ملی شهر زنجان اجرا می شود.

نادرخانی گفت: این پروژه‌ها با اعتباری بالغ بر ۱,۴۸۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی جهت تأمین زیرساخت‌های آبرسانی و جمع آوری بهداشتی فاضلاب اجرا می‌شوند.

وی افزود: اجرای شبکه جمع آوری فاضلاب در مساکن ملی غرب زنجان (کوی زیتون) به طول ۱۸ کیلومتر و با اعتبار ۶۰۰ میلیارد ریال برای ۳۰ هزار نفر جمعیت از جمله این طرح‌ها است.

مدیرعامل شرکت آبفای استان زنجان بیان کرد: احداث خط انتقال فاضلاب شرق زنجان به طول ۳ کیلومتر و با اعتبار ۶۰۰ میلیارد ریال نیز از دیگر طرح‌های شرکت آبفا برای مساکن ملی در شهر زنجان است.

وی گفت: این طرح مناطق زنگان شهر، فرهنگیان و فازهای ۷ و ۸ گلشهر و بخش‌هایی از شهرک پونک را با جمعیتی افزون بر ۴۸ هزار نفر تحت پوشش قرار می‌دهد.

به گفته نادرخانی اجرای شبکه توزیع آبرسانی در مساکن ملی کوی زیتون به طول ۱۸ کیلومتر و با اعتبار ۱۸۰ میلیارد ریال نیز اجرایی می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: برای تأمین آب شهرک زنگان شهر دو باب مخزن به حجم ۳۰ هزار متر مکعب به همراه خطوط انتقال مربوطه احداث شده است که یک باب مخزن تکمیل و یک باب مخزن دیگر در دست اجرا قرار دارد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست