• تاریخ: ۱۴۰۳-۰۴-۱۷
  • شناسه خبر: 38881

اعلام برنامه‌های دهه اول محرم در حسینیه اعظم زنجان

زمان آغاز برنامه‌های حسینیه اعظم زنجان در شب‌های محرم ساعت ۲۱ و با تلاوت قرآن است و سخنرانی حجت‌الاسلام کاظم سرابی و ذکر مصیبت هم دیگر برنامه‌های این ایام است که تا ساعت ۲۳ و ۳۰ ادامه می‌یابد.

به گزارش «پایگاه خبری-تحلیلی پیام ملّت» مهدی دین‌محمدی، مدیر روابط عمومی حسینیه اعظم زنجان با اشاره به آغار ماه محرم و برنامه‌های حسینیه اعظم زنجان گفت: از ۱۴ تیرماه با اعلام عزا و تجلیل از یاوران عاشورا و روز جمعه ۱۵ تیرماه هم آئین غبارروبی برگزار و شنبه ۱۶ تیر هم تعویض پرچم و عزاداری شب اول محرم طبق برنامه‌ پیش‌بینی شده برگزار شد.

دین محمدی گفت: زمان آغاز برنامه‌های حسینیه اعظم زنجان در شب‌های محرم ساعت ۲۱ و با تلاوت قرآن است و سخنرانی حجت‌الاسلام کاظم سرابی و ذکر مصیبت هم دیگر برنامه‌های این ایام است که تا ساعت ۲۳ و ۳۰ ادامه می‌یابد.

وی مهدی صادقی، مهدی میانداری، عبدالله مرادی، یوسف قاسمی، جعفر مرادی و احمد محمودی را قاریان شب‌های عزاداری در حسینیه اعظم زنجان طبق برنامه‌ریزی انجام شده اعلام کرد و افزود: مادحان هم مرتضی حیدری، یوسف شبیری، محمود حسینی، ولی‌الله کلامی، علیرضا بیگدلی و مهدی رسولی هستند که به تناوب در شب‌های محرم که تا شب ۱۳ محرم یعنی ۲۸ تیر ادامه دارد ذکر مصیبت خواهند کرد.

دین‌محمدی با بیان اینکه برگزاری برخی از برنامه‌های خاص از جمله اجتماع داوطلبان هلال احمر در ۲۱ تیرماه، شیرخوارگان حسینی در ۲۲ تیرماه، یوم‌العباس و برنامه‌های صبح و عصر عاشورا هم در حسینیه برگزار می‌شود، ادامه داد: این برنامه‌ها طبق برنامه‌ریزی و در موعد مقرر با حضور مادحان و سخنران برگزار می‌شود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست