• تاریخ: ۱۳۹۵-۰۹-۱۶
  • شناسه خبر: 2817

مجمع مشورتی جوانان استان زنجان تشکیل خواهد شد

پیام ملت–معاون سیاسی و امنیتی استانداری زنجان گفت: مجمع مشورتی جوانان استان زنجان با حضور و مشارکت تمامی سلائق سیاسی و اجتماعی استان تشکیل خواهد شد. به گزارش روابط عمومی استانداری زنجان،سید بیوک موسوی در نشست صمیمی ...

پیام ملتمعاون سیاسی و امنیتی استانداری زنجان گفت: مجمع مشورتی جوانان استان زنجان با حضور و مشارکت تمامی سلائق سیاسی و اجتماعی استان تشکیل خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی استانداری زنجان،سید بیوک موسوی در نشست صمیمی با جمعی از جوانان حامی دولت در استان که با حضور استاندار زنجان برگزار شد، افزود: بر اساس82318700-71193843 نظر مدیریت عالی استان در تشکیل مجمع مشورتی جوانان استان زنجان از توانمندی ها و پتانسیل های فکری و مشورتی تمامی سلائق و تیپ‌های فکری و سیاسی هم در بخش آقایان و هم در بخش بانوان استفاده خواهد شد.
وی با تاکید بر ضرورت ایجاد تعامل و ارتباط دوسویه بین نسل جوان کشور و مدیران اجرایی، خاطرنشان کرد: هرچند ممکن است بدلیل برخی از مشکلات و محدودیت‌های موجود در جامعه، ارتباط با نسل جوان در برخی از دستگاه‌های اجرایی به سرعت اتفاق نیفتد ولی همه مدیران و متولیان حوزه جوانان باید در راستای ایجاد تعامل دوسویه با قشر جوان جامعه تلاش جدی داشته باشند.
موسوی با اشاره به اینکه در دولت تدبیر و امید باب جدیدی برای ارتباط مدیران اجرایی با بدنه اجتماعی جامعه باز شده است، افزود: باید خلاء و فاصله ایجاد شده ما بین نسل جوان و مدیران دستگاه‌های اجرایی استان پُر شود.
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار، جوانان را منشاء و عامل اصلی ایجاد نشاط و شادابی در جامعه دانست و اظهار داشت: باور ما اینست که برای ایجاد نشاط و شادابی در جامعه باید از ظرفیت های نسل جوان استفاده کنیم.
موسوی با تاکید بر ضرورت همراهی و مشارکت جوانان در تمامی حوزه‌ها و عرصه‌های اجتماعی، تصریح داشت: باید با کمک نیروی جوان جامعه از تمامی ظرفیت های اجتماعی و فرهنگی استان به نحو شایسته‌ای استفاده نمود.
وی افزود: باید ریل‌گذاری صحیحی برای بهره گیری از توان نیروی جوان در مسائل مشورتی استان انجام پذیرد و رفع مشکلات جوانان دغدغه اول مدیران باشد.
در ادامه تعدادی از جوانان به نمایندگی از جمع حاضر به بیان دیدگاه‌ها، انتظارات، انتقادات و پیشنهادات خود پرداختند.
اعلام حمایت جوانان استان از اجرای سیاست های دولت تدبیر و امید و همراهی با مدیریت عالی استان، انتقاد از شکاف بین نسل جوانان و برخی مدیران اجرایی، بیان دغدغه های نسل جوانف مطالبه حضور در مجامع و جلسات تصمیم گیری استان به منظور ارائه دیدگاه‌های جوانان استان و انتقاد از برخی ناملایمات اداری و عدم هماهنگی بین صنعت و دانشگاه از جمله مطالبات و موارد مطرح شده توسط جمع حاضر بود.

انتهای پیام/ع

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست