• تاریخ: ۱۳۹۹-۰۲-۳۰
  • شناسه خبر: 16064

رونمایی از ۹ کتاب همزمان با سوم خرداد در زنجان

پیام ملّت- مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان زنجان از رونمایی ۹ کتاب به مناسبت سوم خرداد، سالروز آزادسازی خرمشهر خبر داد و گفت: پویش‌هایی هم در فضای مجازی در نظر گرفته شده است.

پیام ملّت– مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان زنجان از رونمایی ۹ کتاب به مناسبت سوم خرداد، سالروز آزادسازی خرمشهر خبر داد و گفت: پویش‌هایی هم در فضای مجازی در نظر گرفته شده است.

به گزارش«پایگاه خبری- تحلیلی پیام ملّت» و به نقل از ایکنا،مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان زنجان از رونمایی از ۹ کتاب به مناسبت سوم خرداد در زنجان خبر داد و گفت: کتاب‌های ترافیکی در سکوت شب، خاطرات شهدای غواص (عملیات کربلای۸)، دشت لاله‌ها، خاطرات شهید ترور، جمال‌الدین میری و سوفیا، گزیده داستان‌های دفاع مقدس از نویسندگان استان زنجان از جمله کتاب‌هایی است که در این ایام رونمایی می‌شود.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان زنجان ادامه داد: کتاب کمپ ۹، خاطرات آزاده، اسحاق عبادی، سیب‌های حبیب، داستان کودک (فاطمه قشمی)، مربای آلبالو( چاپ دوم)، داستان کودک (فاطمه کرمی) و نامه‌های قدیمی، مجموعه شعر (لیلا عبدی) از دیگر کتاب‌هایی است که در این ایام رونمایی می‌شود.

وی با اشاره به رونمایی از کتاب یک بغل مهربانی، داستان کودک (مریم بیات‌تبار)، افزود: کتاب گویای سوفیا، گزیده داستان‌های دفاع مقدس از نویسندگان استان زنجان در این ایام برای رونمایی در نظر گرفته شده است.
محمدی بیان کرد: مراسم مجازی «یاد یار» با محوریت رحلت حضرت امام خمینی (ره) و شهدای ۱۵ خرداد و عملیات بیت‌المقدس در چهلمین سالگرد دفاع مقدس از دیگر برنامه‌های خرداد ماه حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان است.

وی سوم خرداد را روز فتح ارزش‌های اسلامی خواند و گفت: آزادسازی خرمشهر به عنوان نقطه عطفی در دفاع مقدس ثابت کرد که بک وجب از خاک کشور را به بیگانگان نمی‌دهیم و نتیجه مقاومت پیروزی است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست