• تاریخ: ۱۳۹۵-۱۱-۱۴
  • شناسه خبر: 3859

اتوبان قزوین به زنجان مسدود شد

پیام ملّت – رئیس پلیس راه استان قزوین گفت: به دلیل بارش برف و کولاک شدید محور آژادراه قزوین به زنجان بسته شد. سرهنگ نصرالله بیگلری  در خصوص وضعیت راههای استان گفت: به دلیلی بارش برف و کولاک شدید در آزاد راه قزوین ب ...

پیام ملّت – رئیس پلیس راه استان قزوین گفت: به دلیل بارش برف و کولاک شدید محور آژادراه قزوین به زنجان بسته شد.
سرهنگ نصرالله بیگلری  در خصوص وضعیت راههای استان گفت: به دلیلی بارش برف و کولاک شدید در آزاد راه قزوین به زنجان بویژه در محدوده استحفاظی استان زنجان این مسیر در حال حاضر بسته شده است و تردد در آن ممکن نیست.نتیجه تصویری برای اتوبان زنجان - قزوین / برف مسدود شد

وی افزود:درحال حاضر مسافران و رانندگان برای تردد در این مسیر می توانند ازجاده قدیم قزوین به زنجان استفاده کنند که همراه داشتن زنجیر چرخ و وسایل گرم زمستانی نیز جدا توصیه می شود.

رئیس پلیس راه استان قزوین تصریح کرد: همچنین محور قزوین به رشت بویژه در محدوده ورودی به شهر رشت به دلیل کولاک بسته است و تردد درآن متوقف شده است.

سرهنگ بیگلری یادآورشد: سایر محورهای مواصلاتی استان در مسیر قزوین به تهران، قزوین به بویین زهرا تردد جریان دارد.

رئیس پلیس راه استان قزوین در ادامه به رانندگان توصیه کرد حتی المقدور از سفر با خودروهای شخصی خودداری کرده و با وسایل نقلیه عمومی تردد کنند.

وی اظهارداشت: از مسافران و رانندگان انتظار داریم ضمن همراه داشتن زنجیر چرخ، وسایل ایمنی و پوشاک گرم و مواد غذایی به میزان لازم پس از اطمینان از سلامت فنی خودرو و اطلاع از وضعیت راهها با احتیاط حرکت کنند و به مقررات راهنمایی و رانندگی و توصیه دهای پلیس نیز توجه داشته باشند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست