• تاریخ: ۱۳۹۶-۰۴-۰۸
  • شناسه خبر: 5246

دومین همایش کرامت انسانی در آموزه‌های رضوی در زنجان برگزار می شود

پیام ملت– مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: پنجم مرداد ماه سال جاری، دومین همایش علمی پژوهشی کرامت انسانی در آموزه‌های رضوی در زنجان برگزار می شود. ناصر مقدم در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اداره کل فرهنگ و ...

پیام ملت مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: پنجم مرداد ماه سال جاری، دومین همایش علمی پژوهشی کرامت انسانی در آموزه‌های رضوی در زنجان برگزار می شود.

ناصر مقدم در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان، شب‌های شعری با محوریت اشعاری در مورد امام رضا(ع) و اهل بیت(ع) در تیرماه سال جاری برگزار می‌کند.

وی با اعلام این مطلب در جلسه ستاد اجرایی جشنواره امام رضا(ع)، تاکید کرد: اولین شب شعر همزمان با روز قلم در ١٤ تیرماه در مسجد امام رضا(ع)  واقع در امجدیه و با حضور جمعی از شاعران اهل بیت(ع) خواهد بود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان دومین شب شعر در طول تیرماه را  همزمان با شب شهادت امام جعفر صادق(ع) دانسته و گفت: این مراسم نیز ٢٩ تیرماه در مسجد امام صادق(ع) واقع در شهرک انصاریه برگزار می‌شود تا با قرائت اشعاری از اهل بیت(ع) بر شکوه معنوی این شب‌ها افزوده شود.

مقدم برگزاری این شب‌های شعر را با همکاری کانون‌های فرهنگی- هنری مساجد امام رضا(ع) و امام صادق(ع) اعلام کرده و اظهار داشت: به دلیل تاکید بر برگزاری این برنامه‌ها به صورت مردمی، مساجد به عنوان میزبان برنامه‌ها انتخاب شده است.

این مقام مسئول با اشاره به فرارسیدن برگزاری دومین همایش علمی پژوهشی کرامت انسانی در آموزه‌های رضوی در زنجان که از سری برنامه‌های پانزدهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) است، افزود: مراسم اختتامیه این برنامه در روز پنجم مردادماه و به مناسبت تولد این حضرت برگزار می‌شود و ستاد اجرایی این جشنواره در زنجان سعی در برگزاری هر چه بهتر آن دارد.

 

انتهای پیام/ع

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست