• تاریخ: ۱۳۹۷-۰۴-۰۴
  • شناسه خبر: 7109

بسیج رسانه از آثار برتر حجاب و عفاف تقدیر می کند

پیام ملّت – رئیس سازمان بسیج رسانه استان زنجان گفت: سازمان بسیج رسانه در نظر دارد به مناسبت هفته حجاب و عفاف از آثار برتر در این زمینه تقدیر کند. عبدالله جعفری افزود: سازمان بسیج رسانه در نظر دارد به مناسبت هفته حج ...

پیام ملّت – رئیس سازمان بسیج رسانه استان زنجان گفت: سازمان بسیج رسانه در نظر دارد به مناسبت هفته حجاب و عفاف از آثار برتر در این زمینه تقدیر کند.

عبدالله جعفری افزود: سازمان بسیج رسانه در نظر دارد به مناسبت هفته حجاب و عفاف از آثار برتر در این حوزه با موضوعات و رویکردهای ارائه شده تقدیر به عمل آورد.

وی با بیان اینکه علاقه مندان خواهر فعال در حوزه رسانه استان زنجان می توانند در این جشنواره شرکت کنند، افزود: مهلت ارسال آثار منتشر شده تا ۲۵ تیرماه سال جاری است و به آثار برتر جوایزی اهدا می شود.تقدیر بسیج رسانه از آثار برتر حجاب و عفاف/بانوان رسانه ای زنجان تا 25 تیر آثار خود را ارائه کنند

به گزارش موج رسا ، این مسئول خاطرنشان کرد: این جشنواره با رویکردهای گرامیداشت قیام گوهرشاد و یادآوری کشتار بی رحمانه ۲ هزار نفر توسط عمال رضاخانی و بلند کردن فریاد مظلومیت مدافعین حجاب در صحن گوهرشاد  برگزار می شود.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان زنجان یادآور شد: همچنین جامعه،حریم خصوصی نیست،لباس پوشیدن در خیابان یک مسئله شخصی نیست و سلب امنیت روانی و آرامش خانوادگی حق انتخاب نیست از دیگر رویکردهای این جشنواره محسوب می شود.

جعفری با اشاره به دیگر رویکردهای این برنامه، بیان داشت: همچنین علاقه مندان می توانند آثار خود را در موضوعات نقش حجاب و عفاف در کاهش آسیب های اجتماعی،آسیب شناسی حجاب زنان در عصر حاضر،حجاب و عفاف از منظر قرآن،روایات وادیان مختلف،حجاب از منظر روان شناسی،کنترل نگاه مردان در جامعه و تاثیر آن بر انتخاب پوشش زنان،ارتباط پوشش با سلامت جامعه،خانواده،فرزندان و آرامش فرد،اثرات بدپوششی بر سلامت روانی شهروندان و فلسفه حقیقی پوشش و حجاب به سازمان بسیج رسانه استان زنجان ارسال کنند.

وی گفت: آثار ارائه شده به این جشنواره صرفا باید در تیرماه سال جاری در یکی از نشریات، مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری استان زنجان منتشر شده باشد.

وی ادامه داد: همه بانوان فعال رسانه‌ای استان آثار خود در زمینه عفاف‌ و حجاب در قالب گزارش، مستند، مقاله و عکس به سازمان بسیج رسانه استان ارائه کنند.

مسئول سازمان بسیج رسانه استان زنجان تصریح کرد: پس از داوری آثار ارسال شده به دبیرخانه جشنواره به برترین آثار جوایز نفیسی از سوی بسیج رسانه اهدا می‌شود

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست